Ostatní

Špejlovací jehly

jsou určeny k špejlování jitrnic, jelit, tlačenek a podobně. K výrobě je použita kulatina o průměru 4 mm z nerez oceli pro potravinářské účely o délce 90 mm. Jehla má na jednom konci vybroušenu špici, do druhého konce je vyvrtán otvor pro zasunutí špejle. Na stejném konci je v těle jehly vytvořen výřez pro snazší vytažení ulomené špejle. Jedno balení jehly opatřené EAN kódem stojí 45,- Kč bez DPH

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

Ražniči servírovací set

je určen pro netradiční servírování jídel připravených na ražniči, nebo grilovacích jehlách. Na okraji dřevěného talíře je upevněna mosazná objímka s otvorem pro uchycení ramene z leštěného nerez profilu 4x4x mm. Rameno slouží k zavěšení jehly s připraveným pokrmem. Jídelní talíř s přílohou je potom umístěn ve středu pod jehlou. Cena: dohodou.

Zvětšit obrázek

Gril servírovací set

Prkénko z tvrdého dřeva je opatřeno dvěma objímkami, ve kterém jsou uchyceny držáky hřídele grilu. Na straně kliky je upevněn kroužek pro zafixování jeho polohy v držácích.Servírovaný pokrm je tepelně upravován spolu s hřídelem.Držáky i hřídel jsou vyrobeny z leštěného nerez profilu 4x4 mm. Cena: dohodou.

Zvětšit obrázek

Lisařské práce na výstředníkových lisech 100-500kN (10-50t)


Vyrábí a dodává: ing Jiří Žáček, Praha
tel.: 224 948 631, mobil: 602 835 286
jzacek@upcmail.cz, zacek.eg@tiscali.cz, tel. provozovna: 702 952 801
Na hlavní stránku